T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANTALYA / KEMER - Göynük Fen Lisesi

GFL´den Ambargo...

GÖYNÜK FEN LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ ALPER KATMAN ÖĞRENCİLERİYLE TÜM KUPALARA AMBARGO KOYDU..!

          Okulumuz, ilçemizde Gençlik Haftası kapsamında farklı branşlarda düzenlenen tüm yarışmalarda üstün başarı göstererek adeta gövde gösterisi yaptı. Kız ve erkeklerde Voleybol, Masa Tenisi, Ayak Tenisi ve Yakan Top oyunlarında birinci, Bilek Güreşi ve Penaltı Atışları oyunlarında ise ikinci olarak sportif alandaki başarılarına yenilerini ekledi.

          Tribün liderliğine soyunan, enerjisiyle maçlarda taraftarı ve takımlarımızı coşturan öğrencimiz Recep PAKSOY; Sporcularımızın çok iyi oynayarak kazanmayı hakkettiklerini, başarılarıyla bizleri mutlu eden arkadaşlarını her daim destekleyeceklerini ve bunun daha bir başlangıç olduğunu, seneye çok daha iyi olacaklarına inandığını söyledi.

          Voleybolda adından söz ettiren öğrencimiz Nazmi Yiğitcan İNCE; iyi oynadıklarını, takım arkadaşlarına ve taraftara teşekkür ettiğini dile getirdi.

          Kızlarda arkadaşlarıyla başarılı performans sergileyen öğrencimiz Bensu ARIKAN; sporu çok sevdiklerini, başarının ise kaderleri olduğunu, ancak daha fazla çalışarak çıtayı yukarılara taşıyacaklarının sözünü verdi.

          Bu seneki sportif başarıların mimarı Beden Eğitimi Öğretmenimiz Alper KATMAN tebrikleri kabul ederken, öğrencilerimizden övgü dolu sözlerle bahsetti. Sporcularımızın saha içi, saha dışı ve tribünlerdeki örnek davranışlarıyla, tam bir fair play ruhuyla hareket ettiğini vurgulayan Kurt Hoca KATMAN; "zeki, çevik ve ahlaklı" prensibinden ödün vermeden daha nice başarılara imza atacaklarını söyledi. Takımlarımızı geçen yıllarda çalıştıran ve altyapıyı oluşturan emektar meslektaşı, değerli müdür yardımcımız Murat VEZNE´nin de unutulmaması gerektiğini, asıl tebriği kendisinin hakkettiğni dile getiren tevazu insanı Alper Hocamıza teşekkür ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz.

17-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-201717-05-2017

 

19-05-2017

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 17.05.2017 - Güncelleme: 20.05.2017 15:39 - Görüntülenme: 806
  Beğen | 0  kişi beğendi