T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANTALYA / KEMER - Göynük Fen Lisesi

Haberler

Ock

ÖNE ÇIK, HAYAT KURTAR...

Kas

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

1.DÖNEM 2.YAZILI SINAV PROGRAMI

Ara

Ara

Yeni Satranç Sınıfımız Faaliyete Girdi.

Ara

Gençler Müziğe Pek Meraklı...

Ara

Soru Çözüm Odası Faaliyete Girdi.

Ara

Kemer´de düzenlenen Genç Erkekler Voleybol Turnuvası´nda finale yükselen takımımız, Ünal Aysal Anadolu Lisesi ile kozlarını paylaşacak. 26 Aralık Pazartesi Günü saat 13:00´da düzenlenecek müsabakada ekibimize başarılar diliyoruz.

Ara

Model Uçak Kulübü çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Ara

Okulumuz Genç Erkek Basketbol Takımı yapılan müsabakalar sonucunda Kemer´de 2. olarak Antalya İl Birinciliği Gruplarına katılma biletini aldı.

Ara

Willkommen Freunde..!

Kas

     Okulumuz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Nuri TOK tarafından öğretmen ve idarecilerimize Etik Davranış İlkeleri Eğitimi verildi. Okulumuz çalışma ortamını, öğrenci, veli ve personel üçgeninde ele alarak etik davranış ilkeleri üzerine değerlendirmeler yapıldı. Daha iyi bir okul ortamı oluşturmak adına yapılabilecek  ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında öğretmenlerimiz fikirlerini paylaştı.

Kas

"10 Kasım Atatürkü Anma Programı" Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu´nda  okulumuz tarafından düzenlendi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ü saygı ve özlemle andığımız programa teşrif eden bütün davetlilere teşekkür ederiz.

Kas

Öğrencilerimiz, Nuri TOK ve Mustafa ÇAVDAROĞLU öğretmenlerimizin eşliğinde Antalya Kitap Fuarı´nı ziyaret ettiler. Hafta sonu gerçekleştirilen etkinlikten büyük keyif alan öğrenciler fuarı gezip kitap aldılar.

Ekm

Cumhuriyetimizin ilanının 93. Yılı öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla kutlandı. Bu coşkulu günde, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk´ü, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, birlikte daha nice bayramlar geçirmeyi diliyoruz.

Ekm

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği İlk Toplantısı Yapıldı.